Stoel Rayven - lichtbruin
€ 259,00
(inclusief btw)
Stoel Rayven - lichtbruin
| Afmetingen (BxDxH): | 55x56x79 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 89x58x61 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Essenhout & stof |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 120kg, Stofnaam Houston |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | Zitdiepte: 51 cm / Zithoogte: 47,5 cm / arml. Hoogte : 69 cm |