Poef George - taupe Flou
€ 199,00
(inclusief btw)
Poef George - taupe Flou
| Afmetingen (BxDxH): | 39x39x46 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 40x40x48 cm |
| Merk | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & essenhout fineer |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagvermogen is 100kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | 39 cm / 46 cm |