Kruk Lottie - beige Nori
€ 179,00
(inclusief btw)
Kruk Lottie - beige Nori
| Afmetingen (BxDxH): | 48x48x45 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 49x49x48 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Stof, foam & eiken hout |
| Afwerking: | Gelakt |
| Aanvullende informatie: | Maximum draagkracht 120 kg |
| Zelf monteren? | nee |
| Aanbevolen onderhoud: | Regelmatig stofzuigen |
| Zitdiepte, zithoogte, arml. Hoogte: | Zithoogte 45 cm |