Irona salon- caramel
€ 189,00
(inclusief btw)
Side table Irona salon- caramel -
| Afmetingen (BxDxH): | 80x80x33 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 86x86x8 cm / 48x47x37 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Ijzer & Glas |
| Afwerking: | Geverfd, smoked glas |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht is 30 kg |
| Zelf monteren? | Ja |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |