Roka ( set of 2)
€ 319,00
(inclusief btw)
Cofee table Roka set of 2
| Afmetingen (BxDxH): | 70x70x43 cm / 50x50x50 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 75x79x11 cm / 52x51x55 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Metaal en gesinterde steen |
| Afwerking: | Geverfd |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht is 30 kg |
| Zelf monteren? | Ja |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
- Design: Twee ronde tafels die over elkaar heen geschoven kunnen worden (nesting), ideaal voor flexibel gebruik in de zithoek.
- Materiaal: Het tafelblad is gemaakt van Sintered Stone, een zeer sterk materiaal dat bestand is tegen hitte, krassen en vlekken. Het frame is van bruin metaal.
- Kleur: De bladen hebben een Off White / Beige marmerlook met een subtiele nerf, wat goed past bij een 'Hotel Chique' of modern interieur.
- Afmetingen:
- Grote tafel: Diameter 70 cm, Hoogte 43 cm.
- Kleine tafel: Diameter 50 cm, Hoogte 50 cm.
- Draagkracht: De tafels kunnen tot 30 kg dragen.