Roka eettafel 120cm
€ 799,00
(inclusief btw)
Eettafel roka
| Afmetingen (BxDxH): | 120x120x77 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 127x127x10 cm / 69x67x63 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Metaal en gesinterde steen |
| Afwerking: | Geverfd |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht is 50 kg |
| Zelf monteren? | Ja |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
- Materiaal: Het blad is gemaakt van gesinterde steen (Sintered Stone), wat extreem krasbestendig, hittebestendig en makkelijk schoon te houden is.
- Onderstel: De tafel rust op een opvallende, robuuste metalen kolompoot in een warme roestbruine of terracotta tint.
- Afmetingen: De tafel heeft een diameter van 120 cm en een hoogte van 77 cm. Dit biedt comfortabel plek aan 4 personen.
- Draagkracht: De tafel is zeer solide en heeft een maximale draagkracht van 50 kg.
- Kleur: Het blad heeft een verfijnde off-white/beige marmerlook die mooi contrasteert met de bruine poot.
- Kleine tafel: Diameter 50 cm, Hoogte 50 cm.
- Draagkracht: De tafels kunnen tot 30 kg dragen.