Salontafel Aime - 70x38 cm
€ 499,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 70x70x38 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 77x77x10 cm/43x43x42 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | Travertin |
| Afwerking: | Nano |
| Aanvullende informatie: | Maximale draagkracht: 50 kg |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |