Eettafel Walter - 300x120 cm zwart
€ 1.599,00
(inclusief btw)
Eettafel Walter - 300x120 cm zwart
| Afmetingen (BxDxH): | 300x120x76 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 306x126x10 cm / 87x77x78 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | MDF |
| Afwerking: | Gelakt |
| Afstand tussen poten: | Hoogte 72,4 cm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |