Eettafel Walter - 220x100 cm zwart
€ 1.199,00
(inclusief btw)
Eettafel Walter - 220x100 cm zwart
| Afmetingen (BxDxH): | 220x100x76 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 226x106x10 cm / 76x57x78 cm |
| Merk: | Eleonora |
| Materiaalsoort: | MDF |
| Afwerking: | Gelakt |
| Afstand tussen poten: | Hoogte 72,4 cm |
| Zelf monteren? | ja |
| Aanbevolen onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige doek |