Hanglamp Meller large
€ 179,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 55x55x20 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 60x60x26 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Hout & ijzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240 / LED Max. 9Watt |
| Snoerlengte/fitting: | 100 cm/ G9 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een droge doek |