Hanglamp Reb
€ 139,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 38x38x52 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 41x41x56cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Katoen, zeegras,sisal & Ijzer |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240 / Max. 40Watt |
| Snoerlengte/fitting: | 150 cm/E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een droge doek |