Hanglamp Shanga 1
€ 149,00
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 46x46x23 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 50x50x34 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Ijzer & Gerecycled hout |
| Afwerking: | Gecoat |
| Aanvullende informatie: | Voltage 220-240 / Max. 40Watt |
| Snoerlengte/fitting: | 130 cm/E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |