Hanglamp Shona
€ 69,95
(inclusief btw)
| Afmetingen (BxDxH): | 15x15x120 cm |
| Afmeting verpakking (BxDxH): | 21x21x45 cm |
| Verkoopeenheid: | 1 |
| Materiaalsoort: | Ijzer & Glas |
| Afwerking: | Geverfd |
| Aanvullende informatie: | Afmeting glaswerk 15x34 cm. Voltage 220-240 / Max. 40Watt |
| Snoerlengte/fitting: | 120 cm/E27 |
| Onderhoud: | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |